דף ראשי אתר כיוונים

כתבות וחדשות

כתבות אחרונות

 • 370x288

  שינוים בשעות פעילות של מוקד רישום ושירות לקוחות

  לקוחות יקרים, בימים הבאים יחול שינוי בשעות קבלת קהל ומענה טלפוני במוקד רישום ושירות לקוחות: יום רביעי, 2.12.2015, מוקד לא יפעל. יום חמישי, 10.12.2015, שעות פעילות המוקד הן בין השעות 13:00-9:00. יום חמישי, 17.12.2015, המוקד לא יפעל.

 • הועדה לעידוד יצירה

  הוועדה לעידוד יצירה 2016 יוצאת לדרך!

  חברים יקרים, הוועדה לעידוד יצירה 2016 יוצאת לדרך!! כנסו לראות את האתר החדשני והמגניב שהפקנו במיוחד עבור הוועדה, בכיכובו של הפרזנטור האגדי שלנו: “מאסטר ג’וניור”. http://vaada2016.co.il/

 • katava

  עסק משלך – מחזור ב’ בסטארט אפ

  באמצע אוקטובר התקיים מפגש סיום של בוגרות “עסק משלך”- מחזור א’ – ב”מתפרה של סינטה” בוגרת הקורס- בנווה זאב. בקורס השתתפו 20 נשים בתחומים שונים כגון: מיתוג אירועים, תקליטנות ומסעדנות. “עסק משלך” היא תכנית להעצמה אישית וכלכלית, המיועדת לנשים אשר חולמות להקים עסק.

 • skate

  סגירה מוקדמת של מתחם הסקייטפארק

  תושבים יקרים, מתחם הסקייט פארק ייסגר עם רדת החשיכה, החל מהיום, יום שלישי 3/11/15 ועד להודעה חדשה, עקב תקלת חשמל באזור. עמכם הסליחה, אנו פועלים לקדם את טיפול התקלה ככל הניתן.

 • ציפרוט 2

  מסע אופניים ע”ש יוסי ציפרוט ז”ל

    ביום שלישי 24.11.15 התקיים מירוץ האופניים המסורתי לזכרו של יוסי צ׳יפרוט ז״ל בפארק נחל באר-שבע בשיתוף עיריית באר שבע ומחלקת הספורט העירונית, חברת כיוונים. הוריו היקרים של יוסי ובני משפחתו, יחד עם ראש העיר,ממלאת מקומו זוהר ומנכל חברת כיוונים הזניקו את מאות הרוכבים, בהם בני נוער וצעירים רבים שכיבדו את זכרו של יוסי ז”ל. […]

לכל הכתבות
לכל הכתבות

לוח אירועים לוח אירועים לוח אירועים


לכל האירועים

אירועים נבחרים

דצמבר

אין אירועים

ינואר

אין אירועים

פברואר

אין אירועים

מרץ

אין אירועים

אפריל

אין אירועים

מאי

אין אירועים

יוני

אין אירועים

יולי

אין אירועים

אוגוסט

אין אירועים

ספטמבר

אין אירועים

אוקטובר

אין אירועים

נובמבר

אין אירועים

כיוונים בפייסבוק

פתיחת רמות ספורטיב