חוגים לילדים ולהורים - כיוונים

חוגים לילדים ולהורים

מתנ"ס ע"ש "יורי שטרן" בשכונת נחל בקע

חוג יום שעה אחראי טלפון
1 גיטרה
גיל 8-18
ראשון
שלישי
16:00-19:00 אלכסנדר אושקוב 050-6541695
2 שחמט
גיל 6-12
רביעי 17:30-19:00 דוד וייסרמן 052-3300054
3 קפוארה
גיל 6-12
שלישי
חמישי
19:00-20:30
18:30-20:00
ניתאי בן עזרי 054-3143231
4 אומנות
גיל 6-12
רביעי 17:30-19:00 לובוב פטרוב 052-5952702
5 התעמלות
גיל 6-12
ראשון 16:00-17:00 ילנה קיריצ'נקו 050-8981608
6 פלמנקו
גיל 5-12
ראשון 18:00-19:30
19:30-20:30
אדר מירון 052-8581757
7 שיעורי עזר בעברית, אנגלית ומתמטיקה
גיל +6
ראשון
שני
רביעי
16:00-19:00 ילנה קיריצ'נקו 050-8981608
8 סדנת תיאטרון שני 17:00-18:00 ילנה קיריצ'נקו 050-8981608
9 יישומי מחשב
גיל +50
ראשון 15:30-17:00
17:15-18:45
זינוביי שטיינבוק 054-5969068

מרכז קהילתי "פיליפ", בזל 46

חוג יום שעה אחראי טלפון
1 ריקודים "פינוקיו"
גיל 4-18
ראשון
שני
שלישי
רביעי
16:00-21:00
16:00-20:15
17:30-20:00
16:00-20:00
אינה קמינסקי 052-3392247
2 סטודיו לציור "אטיוד"
גיל 12-18
ראשון
שלישי
רביעי
18:00-21:00
17:00-20:00
17:00-20:00
ילנה סוקולובסקי 054-7870388
3 סטודיו לריקוד
"פינוקיו"
"פירות"
גיל 6-14
חמישי
שלישי
רביעי
13:00-16:30
19:15-21:00
טטיאנהליצ'יקובסקי 054-6817898
4 מועדון נשים
גיל +65
שני 10:00-12:00 מינה גפן 054-6333806

 

מרכז קהילתי, רחבת החי"ל

חוג יום שעה אחראי טלפון
1 שחמט
גיל 8-12
שישי 13:00-15:00 דוד וייסרמן 052-3300054
2 סטודיו לצילום "דלתא"
גיל +40
שלישי בשבוע השני והרביעי של החודש 19:00-21:00 ולדימיר צ'ומיקוב 054-4602838
3 מקהלת "רעות"
גיל +60
ראשוןרביעי 08:30-10:30 חנה ביק 050-7578064
4 להקת "נבל"
גיל +45
ראשוןחמישי 19:00-21:00
20:00-21:00
ולדימיר לינצקי 054-8113019
5 שיעורי עזר באנגלית חמישי 17:30-19:00 לודמילה סולעיב 054-9489699
6 שיעורי עזר במתמטיקה ועברית
גיל 6-14
שלישי 15:30-17:30 לודמילה סולעיב 054-9489699
7 התפתחות הילד
הכנה לכיתה א'
גיל 3-6
רביעי 16:00-18:00 סבטלנה קטקובסקי 052-8742069
8 קתדרה להורים חמישי בשבוע השני והרביעי של החודש 18:00-19:30 נינה גורבץ 08-6290019
9 ציור לכל משפחה ראשון 17:00-18:30 נטלי לנגה 052-3429794
10 פיתוח קול
גיטרה
שני 17:00-19:00 ליליה
ואלכסיי אושקוב
050-6541695
054-7746132
11 קפוארה שני 16:00-16:45 ניתאי בן עזרי 054-3143231
12 מקהלה
"פראילקס הזינגר"
שלישי 9:00-10:30 מרינה בורבן 050-2387788

 

מרכז קהילתי, יד ושם 4

חוג יום שעה אחראי טלפון
1 סטודיו לציור "אטיוד"
גיל +10
ראשון
שישי
שבת
17:00-20:00
13:00-16:00
18:00-20:00
אולגה סבצ'רניק 052-4255661
2 מקהלת "קולינו"
גיל +50
שני
חמישי
18:00-21:00
19:00-21:00
ילנה לז'פיוקוב 054-6382388
3 יישומי מחשב
גיל +50
חמישי 09:00-12:00 זינוביי שטיינבוק 054-5969068
4 פרויקט "מדענים עולים"
גיל +60
ראשון
שני
רביעי
9:00-11:00 בטיה ולדמן 054-7406751
5 פעילות חברתית לעולים יוצאי אמריקה לטינית
גיל +60
שלישי
חמישי
שבת
09:00-21:00
12:00-18:00
09:00-14:00
גיל שטכמן 052-4708433

 

נחל בקע, מקלטים 12, 3

חוג יום שעה אחראי טלפון
מקלט 3
1 חדר כושר
גיל 14-18
ראשון
שלישי
18:00-20:00
19:00-21:00
בני איחייב 050-7682638
מקלט 12
1 ריקודי עם שני 16:30-18:00 שמוליק סקלרסקי 054-6394464
2 ריקודים מודרניים שלישי
חמישי
16:30-17:30 שמוליק סקלרסקי 054-6394464
  • 370x288_3

    בין התאריכים 28.10.17-6.11.17  נערכה בכרתים (יוון) אליפות אירופה לאומות. מתוך 13 חברי משלחת ישראלית היו 5 נציגים של מועדון השחמט באר שבע: רב אמן מקסים רודשטיין, רבת אמן יוליה שוויגר, רבת אמן מאשה קלינובה, קפטנית נבחרת נשים, מנהלת מועדון השחמט באר שבע אילנה דוד ומאמן נבחרת נשים, רב אמן אלכס חוזמן. התחרות נערכה ב-9 סיבובים, ובמהלכם […]

  • עומר אדם

    הכרטיסים למופע של עומר אדם באמפי פארק נחל באר-שבע אזלו! אנו מודים לכל מי שרכש כרטיסים. לאור הביקוש הרב, פנינו להפקת המופע וביקשנו לקיים מופע נוסף. נעדכן אתכם בקרוב!

  • 440X300.7

    בשבת האחרונה התקיימה אליפות באר שבע הפתוחה בקראטה. את האליפות ארגנו המאמן הותיק – פרדרג רוגוז'רסקי (פז'ה) ממועדון רוגוז'רסקי דוג'ו ואגף הספורט בחברת כיוונים. בתחרויות שהתקיימו בהיכל הפיס הקונכייה זכו חניכיו של פז'ה באחת עשרה מדליות – 5 זהב, 1 כסף ו5 ארד. את הזהב קטפו מטיה רוגוז'רסקי, שי מלמוד, מישל זלטקין, ניקולה רוגוז'רסקי ודיאנה […]

חדשות חמות!

  • ההחלה ההרשמה לצהרונים לשנת תשע"ט 2018-2019 – מהרו להירשם והבטיחו את מקומכם