קייטנות הקיץ 2017 יוצאות לדרך... - כיוונים

קייטנות הקיץ 2017 יוצאות לדרך…


כחודש וחצי לפני תחילת החופש הגדול ובחברת כיוונים השלימו את ההיערכות לקייטנות הקיץ וההרשמה החלה.

בעוד קצת יותר מחודש תסתיים שנת הלימודים ואלפי ילדים יצאו לחופשה בת חודשיים. בוגרי כיתות א עד ה, הלומדים ב-45 בתי ספר בעיר ייהנו מבית הספר של החופש הגדול. 3 שבועות של תכניות העשרה חינוכיות וערכיות, הכוללות ביקורים בנגב ZOO, במוזיאון הילדים "לונדע" ובפארק הילדים החדש שהוקם למרגלותיו וכן, סדנאות ספורט ומחול, מופעי קסמים וליצנות, אפיקי מדע, זהירות בדרכים ועוד. את הפעילויות יובילו חברי הצוות החינוכי של בית הספר ויסייעו להם מדריכים נוספים (בני נוער בעלי תעודת מדריך או מדריכים בוגרים).

התכנית לבוגרי כיתות א עד ג מסובסדת על ידי משרד החינוך והמחיר לילד עומד על 300 ₪. המעוניינים ביום ארוך עד 16:00, כולל ארוחת צהריים חמה, ישלמו תוספת של 450 ₪.

עיריית באר שבע מסבסדת את התכנית גם עבור בוגרי כיתות ד וה. המחיר המסובסד יעמוד על סך של 500 ₪ לילד.

עם סיומו של בית הספר של החופש הגדול, מציעים בחברת כיוונים 4 מסלולים למחזור ב: אוליפיקיץ – קייטנת ספורט, 7 Dance – קייטנת מחול, קייט-טק – קייטנת מדע וטכנולוגיה וקייטנת ילדות ישראלית – קייטנה בטעם של פעם. כל קייטנה תתקיים במרכז קהילתי אחר ונוסף על התכניות הייחודיות לכל מוקד, ייהנו הילדים מימי בריכה, סרט בקולנוע, ביקור בפארק קרסו למדע ועוד.

המחירים נותרו ללא שינוי וכבר שנה שלישית ברציפות המחיר ליום קצר יעמוד על 990 ₪ ועבור יום ארוך, שיסתיים בשעה 16:00, ישלמו ההורים סך של 1,390 ₪.

לילדי הגנים מוצעת קייטנת "חברים מהאגדות". 30 ימים של כייף והנאה, עם תכנית מגוונת הכוללת בין השאר ימי שיא (יום רטוב, יום חיות, יום ספורט וכו') וכן היכרות קצת אחרת עם מיטב האגדות (הגיבור הקטן, הצב שרצה לעוף, הנסיכה והצפרדע, כובע הקסמים ועוד). המחזור הראשון יחל ב2/7 ויסתיים 27/7 והמחזור השני יחל ב-30/7 ויסתיים ב10/8.

 

מחברת כיוונים נמסר כי לאחר שבשנה שעברה השתתפו כ-7,400 ילדים בקייטנות, הוחלט על פתיחת מוקדים נוספים והשנה צפויים להיפתח למעלה מ-50 מוקדים לילדי גנים, 45 בתי ספר ו-4 מוקדים במחזור ב לבוגרי כיתות א עד ה.

שלומי נומה, מנכ"ל כיוונים מעודד את ההורים לרשום את ילדיהם: "אנו מאמינים כי מספר הילדים שישתתפו בקייטנות יגדל. המחיר האטרקטיבי והתכניות המגוונות יספקו לילדים הנאה גדולה ולהורים שקט ושלווה. למותר לציין, שכל הקייטנות שמפעילה חברת כיוונים מאושרות על ידי כלל הגורמים ומפוקחים על ידי אנשי מקצוע".

ומוסיף שלומי: "הבשורה הגדולה היא בהרחבת בית הספר של החופש הגדול גם לבוגרי כיתות ד, ה, אבל גם בשורת המחיר. המחירים נותרו יציבים שנה שלישית ברציפות וביול"א בגנים אף הוזלנו את המחיר. נוסף על כך, העיר באר שבע פנתה למשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל באמצעות קול קורא, לסבסד את הקייטנות לילדי הגנים כפי שהיה בשנה שעברה ואנו מאמינים כי נענה בחיוב".

הרישום לקייטנות נעשה באמצעות אתר האינטרנט של כיוונים וזאת, עד 27/6.

 

אהבתם? שתפו עם החברים שלכם
Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookEmail this to someonePin on Pinterest

 

דילוג לתוכן