חוגים לילדים ולהורים - כיוונים

חוגים לילדים ולהורים

מתנ"ס ע"ש "יורי שטרן" בשכונת נחל בקע

חוג יום שעה אחראי טלפון
1 גיטרה
גיל 8-18
ראשון
שלישי
16:00-19:00 אלכסנדר אושקוב 050-6541695
2 שחמט
גיל 6-12
רביעי 17:30-19:00 דוד וייסרמן 052-3300054
3 קפוארה
גיל 6-12
שלישי
חמישי
19:00-20:30
18:30-20:00
ניתאי בן עזרי 054-3143231
4 אומנות
גיל 6-12
רביעי 17:30-19:00 לובוב פטרוב 052-5952702
5 התעמלות
גיל 6-12
ראשון 16:00-17:00 ילנה קיריצ'נקו 050-8981608
6 פלמנקו
גיל 5-12
ראשון 18:00-19:30
19:30-20:30
אדר מירון 052-8581757
7 שיעורי עזר בעברית, אנגלית ומתמטיקה
גיל +6
ראשון
שני
רביעי
16:00-19:00 ילנה קיריצ'נקו 050-8981608
8 סדנת תיאטרון שני 17:00-18:00 ילנה קיריצ'נקו 050-8981608
9 יישומי מחשב
גיל +50
ראשון 15:30-17:00
17:15-18:45
זינוביי שטיינבוק 054-5969068

מרכז קהילתי "פיליפ", בזל 46

חוג יום שעה אחראי טלפון
1 ריקודים "פינוקיו"
גיל 4-18
ראשון
שני
שלישי
רביעי
16:00-21:00
16:00-20:15
17:30-20:00
16:00-20:00
אינה קמינסקי 052-3392247
2 סטודיו לציור "אטיוד"
גיל 12-18
ראשון
שלישי
רביעי
18:00-21:00
17:00-20:00
17:00-20:00
ילנה סוקולובסקי 054-7870388
3 סטודיו לריקוד
"פינוקיו"
"פירות"
גיל 6-14
חמישי
שלישי
רביעי
13:00-16:30
19:15-21:00
טטיאנהליצ'יקובסקי 054-6817898
4 מועדון נשים
גיל +65
שני 10:00-12:00 מינה גפן 054-6333806

 

מרכז קהילתי, רחבת החי"ל

חוג יום שעה אחראי טלפון
1 שחמט
גיל 8-12
שישי 13:00-15:00 דוד וייסרמן 052-3300054
2 סטודיו לצילום "דלתא"
גיל +40
שלישי בשבוע השני והרביעי של החודש 19:00-21:00 ולדימיר צ'ומיקוב 054-4602838
3 מקהלת "רעות"
גיל +60
ראשוןרביעי 08:30-10:30 חנה ביק 050-7578064
4 להקת "נבל"
גיל +45
ראשוןחמישי 19:00-21:00
20:00-21:00
ולדימיר לינצקי 054-8113019
5 שיעורי עזר באנגלית חמישי 17:30-19:00 לודמילה סולעיב 054-9489699
6 שיעורי עזר במתמטיקה ועברית
גיל 6-14
שלישי 15:30-17:30 לודמילה סולעיב 054-9489699
7 התפתחות הילד
הכנה לכיתה א'
גיל 3-6
רביעי 16:00-18:00 סבטלנה קטקובסקי 052-8742069
8 קתדרה להורים חמישי בשבוע השני והרביעי של החודש 18:00-19:30 נינה גורבץ 08-6290019
9 ציור לכל משפחה ראשון 17:00-18:30 נטלי לנגה 052-3429794
10 פיתוח קול
גיטרה
שני 17:00-19:00 ליליה
ואלכסיי אושקוב
050-6541695
054-7746132
11 קפוארה שני 16:00-16:45 ניתאי בן עזרי 054-3143231
12 מקהלה
"פראילקס הזינגר"
שלישי 9:00-10:30 מרינה בורבן 050-2387788

 

מרכז קהילתי, יד ושם 4

חוג יום שעה אחראי טלפון
1 סטודיו לציור "אטיוד"
גיל +10
ראשון
שישי
שבת
17:00-20:00
13:00-16:00
18:00-20:00
אולגה סבצ'רניק 052-4255661
2 מקהלת "קולינו"
גיל +50
שני
חמישי
18:00-21:00
19:00-21:00
ילנה לז'פיוקוב 054-6382388
3 יישומי מחשב
גיל +50
חמישי 09:00-12:00 זינוביי שטיינבוק 054-5969068
4 פרויקט "מדענים עולים"
גיל +60
ראשון
שני
רביעי
9:00-11:00 בטיה ולדמן 054-7406751
5 פעילות חברתית לעולים יוצאי אמריקה לטינית
גיל +60
שלישי
חמישי
שבת
09:00-21:00
12:00-18:00
09:00-14:00
גיל שטכמן 052-4708433

 

נחל בקע, מקלטים 12, 3

חוג יום שעה אחראי טלפון
מקלט 3
1 חדר כושר
גיל 14-18
ראשון
שלישי
18:00-20:00
19:00-21:00
בני איחייב 050-7682638
מקלט 12
1 ריקודי עם שני 16:30-18:00 שמוליק סקלרסקי 054-6394464
2 ריקודים מודרניים שלישי
חמישי
16:30-17:30 שמוליק סקלרסקי 054-6394464
  • קול קורא1

    פרויקט "חושבים עושים" מגיע לשכונה ב' בבאר שבע ומזמין את תושבי השכונה להציע מיזמים חברתיים. הפרויקט, שנוצר ביוזמת חברת כיל ובשיתוף עיריית באר שבע וחברת כיוונים, החברה לתרבות הפנאי בבאר שבע, מציע לתושבים ליזום פרויקטים במרחב הציבורי או למען הציבור ולקבל ליווי, ייעוץ ותמיכה מכיל והרשות. הפרויקט יחל בשכונה ב' בעיר והתושבים מוזמנים להציע רעיונות עד ה-19.9.2019.

  • ביש בש

    מרתון הופעות, זירת ברייקדנס, משחקי מציאות מדומה, בר מתוקים משגע, תא קריוקי ומסיבת אוזניות – כל אלה ועוד בבישבש Fest בעיר העתיקה בבאר שבע

  • 121

    העיר שעושה הכל למען אורח חיים בריא: אימוני street workout ללא תשלום בכל חודש אוגוסט באר שבע

חדשות חמות!

  • עקב עבודות בינוי ושיפוצים במרכז הקהילתי נעורים, רח' אלכסנדר ינאי 12- המרכז ומגרש הספורט הצמוד יהיו סגורים עד 1/1/2020. עד לסיום העבודות הכניסה למתחם אסורה.