כל האירועים - כיוונים

מיקום: מרכז הצעירים

27ספט'12:30דוט והקנגרו12:30 הרצל 12, באר שבעמרכז הצעירים

פרטי האירוע

דוט הקטנה מבקשת להוכיח להוריה שהיא כבר גדולה ועצמאית.
היא יוצאת מהחווה בה הם גרים ליער האוסטרלי על מנת לקטוף עשבים לארנבות שלה והולכת לאיבוד.
מוצאת אותה אמא קנגורו המאמצת אותה לכיסה במטרה להשיבה לבית הוריה.
יחד הן יוצאות למסע קסום ומופלא, רצוף בהרפתקאות ומפגשים משעשעים, מותחים ומרגשים עם הטבע האוסטרלי ובעלי החיים המיוחדים שבו, כל מפגש כזה מקרב אותן ליעדן, חושף בפני דוט את העולם שמחוץ לחוה והופך למעשה למסע ההתבגרות שלה.

קומדיה מוסיקלית על אהבת האדם והחי המשלבת שחקנים ובובות.
ההצגה הופקה במסגרת פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים וזכתה בפרס לעיצוב תלבושות, פרס לעיצוב תפאורה וציון לשבח על הבובות.

 

שעה

(חמישי) 12:30

מיקום

מרכז הצעירים

הרצל 12, באר שבע

27ספט'10:00הרפתקאות מוכר הכובעים10:00 הרצל 12, באר שבעמרכז הצעירים

פרטי האירוע

כך מתחילים סיפורים רבים, אך הסיפור שלנו ממשיך בצורה שונה, למוכר הכובעים של הכפר יש חנות כובעים מיוחדת במינה, שבה ניתן למצוא כל כובע שרק רוצים. כובעים לילדים וכובעים למבוגרים, כובעים לקוסמים וכובעים לליצנים, כובעים לאביב וכובעים לסתיו, כובעים לאחר כך וכובעים לעכשיו.
אין ספור כובעים, אך יום אחד הפסיקו התושבים לקנות כובעים. מוכר הכובעים, שלא התייאש, לקח סל גדול מלא בכובעיו ויצא אל הכפר שמעבר ליער. הוא לא ידע שאי שם ביער, על העצים, מסתתרים להם קופיפים שאוהבים מאוד כובעים

חוויה תיאטרונית סוחפת לילדים. פעילות מלאה הומור, מרגשת ומרתקת, שבה הילדים מהווים קהל פעיל וחלק בלתי נפרד מהתפתחותה של ההצגה. הילדים חווים ומכירים מושגים שונים מעולם התיאטרון, הופכים במהרה להיות שחקנים ויוצרים יחד את דמותו של מוכר הכובעים, החל מלבושו, הליכתו ועד קולו. דרך מסע בדמיון, מתוודעים לעולם הפנטומימה ואמנות החיקוי.

משך ההצגה: כ- 45 דק'
מיועד לגילאי גן-כיתה א'

 

שעה

(חמישי) 10:00

מיקום

מרכז הצעירים

הרצל 12, באר שבע

26ספט'12:30מחשבות שאינן רוצות לישון12:30 הרצל 12, באר שבעמרכז הצעירים

פרטי האירוע

מחזמר על פי שיריה של שלומית כהן אסיף.
נגה יושבת על קופסאות הקרטון. עוד רגע מגיעים המובילים והיא לא מסכימה. לא מסכימה לעבור דירה ולעזוב את הבית הזה ואת המקומות שבהם גדלה – ובעיקר לא מסכימה להתרחק מחבריה, מפחדת לשכוח ולהישכח.
עמוס, אביה, מספר לה על ילדותו במושב, על היום שבו עבר דירה ועל חבריו שעשו הכל בכדי לעכב את עזיבתו, עד שיצליח לפתוח את ליבו ולגלות לרות את דבר אהבתו אליה
.
וכך, בין הקופסאות של בגדי החורף לקופסאות המצעים והצעצועים, נפרש נוף בן שלושים שנה. הצופים, יחד עם הדמויות שעל הבמה, נסחפים לתוך הרפתקה מתוקה ומרגשת.

 

שעה

(רביעי) 12:30

מיקום

מרכז הצעירים

הרצל 12, באר שבע

28ספט'12:30טיול לכוכב הגבינה12:30 הרצל 12, באר שבעמרכז הצעירים

פרטי האירוע

גיל לא רוצה לשחק עם אף אחד ולכן הוא משחק לבד.
גם שאול משחק לבד, כי אף אחד לא רוצה לשחק אתו.
שני הילדים הבודדים נפגשים בחצר הבית ויוצאים יחדיו למסע הרפתקאות. הם ממריאים על גבי חללית אל הכוכבים ומתנגשים בכוכב הגבינה. הם חוקרים אותו, זוללים אותו, מתגברים על כל הסכנות וחוזרים הביתה מלאי חוויות. עכשיו הם החברים הכי טובים שאפשר. הצגה על דמיון אינסופי וחברות שצומחת כנגד כל הסיכויים.
ההצגה נוצרה בשנת 1993 על ידי יואב ברלב וחנוך רעים ומאז הוצגה מאות פעמים ברחבי הארץ ובפסטיבלים שונים בחו"ל. המחזה תורגם לערבית, אנגלית וגרמנית והוצג להצגה במספר תיאטראות בגרמניה.

גילאים גן חובה – ד
'
משך ההצגה: כ- 60 דק'

שעה

(שישי) 12:30

מיקום

מרכז הצעירים

הרצל 12, באר שבע

28ספט'10:00הרפתקאות הדרקון פיץ10:00 הרצל 12, באר שבעמרכז הצעירים

פרטי האירוע

דרקון פחדן יוצא למסע נועז ומרגש, להשיב לעצמו  את האש!  כותבת ומשחקת טל בן-בינה.

תיאטרון צלליות.

לגיל 3-8.

שעה

(שישי) 10:00

מיקום

מרכז הצעירים

הרצל 12, באר שבע