פנאי ואטרקציות - כיוונים
/* Template Name:Fullwidth with header */ ;?>

בחברת כיוונים ממלאים את הפנאי כל יום, כל היום!

 

אנו מזמינים אתכם לבלות עם כל המשפחה במגוון מתחמי הפנאי בעיר:

באר אברהם | הקטר 70414 | צלמנייה | לונדע | מוזיאון האנז"ק | ספורטיב ג'ים | סקייט פארק | מדבריום | פארק האגדות | פארק הילדים | פארק המשחקים

 

באר אברהם – מרכז המבקרים באר אברהם מעמיד במרכזו את דמותו של אברהם אבינו, אב שלוש הדתות המונותאיסטיות. הביקור במרכז מעניק חוויה ייחודית ומשמעותית המחברת את המבקר לזהותו האישית תפיסותיו ואמונותיו. בליווי מדריך לכל אורך הדרך המבקרים פוסעים במעבר אור קולי ייחודי בין פסוקי התנ"ך וממשיכים למיצג תלת מימד מרגש, אשר בסופו נגלית הבאר המקראית. חוויה מרגשת ומעשירה לכל המשפחה!

 

הקטר 70414 – בשנים האחרונות עבר מתחם תחנת הרכבת התורכית תהליך חידוש ופיתוח ונפתח במתכונת מחודשת. מתחם תרבות, בילוי ופנאי ייחודי המשלב סיפור היסטורי בן יותר ממאה שנה. מבקרי המתחם מוזמנים ליהנות ממגוון פעילויות: מיני מוזיאון אינטראקטיבי של רכבת ישראל, גלריה לתערוכות מתחלפות, סדנאות יצירה לילדים, קרונות אותנטיים, קטר קיטור מקורי ואלמנטים אטרקטיביים נוספים.

 

לונדע – מוזיאון הילדים המציע בילוי משפחתי עם מגוון פעילויות וחוויות שיעשירו את עולמכם בתחומי ידע רבים! המוזיאון מיועד לילדים מגיל לידה עד גיל 12 ומלווה במדריכים מקצועיים המציגים את הפעילויות בפני הילדים ומלווים אותם לאורך היום.

 

מוזיאון האנז"ק – מקום ייחודי בארץ המספר באופן חווייתי את סיפורם של חיילי אנז"ק ואת סיפור כיבוש באר שבע מידי העות'מאנים. המבקר במרכז עובר מסע ליבשת אחרת, עובר מסע בזמן ומסע אל עצמו. המרכז מסכם את סיפורם של חיילי הגייסות האוסטרליים והניוזילנדים החל מתהליך חיולם באוסטרליה ועד לכיבוש באר שבע מידי האימפריה העות'מנית תוך התמקדות בקשייהם, שמחותיהם וסיפורם האישי של החיילים שלחמו תחת הצבא האנגלי במטרה לכבוש את ארץ ישראל. הביקור במרכז הוא חוויה מחדשת, מעשירה, מרגשת ומומלצת לכל המשפחה ולילדים מגיל 11 ומעלה.

 

רשת מועדוני הכושר ספורטיב ג'ים – מציעה שני חדרי כושר חדישים הפועלים בשכונת רמות ונחל בקע ומאובזרים במיטב המכשירים, הציוד ומדריכים מקצועיים; בנוסף למערכת חוגי ספורט עשירה ומגוונת. מרכז טאובל הוא מועדון אגרוף מקצועי הפועל בשכונה ג'. הרשת מתרחבת וצפויה להגיע אל שכונות נוספות בעיר כמו פלח 5 שבנווה זאב.

 

סקייט פארק – מתחם חדשני המתאים לגולשים בסקייטבורד ומאפשר להם ליהנות מפארק שנבנה בהתאם לתקנים המתקדמים ביותר בארץ ובעולם!

 

מדבריום – מדבריום, פארק החיות ע"ש ג'ק ג'וזף ומורטון מנדל, הוא מרחב ראשון מסוגו המאפשר מפגש חוויתי ייחודי בין המבקר לבעלי החיים. בפארק ניתן לפגוש כ-100 מינים של בעלי חיים מדבריים המותאמים לתנאי האקלים בבאר שבע. מדבריום מחולק ל-4 בתי גידול מדבריים: הקניון, הערבה, נווה המדבר והסוואנה, וכן אזור מפגש האדם עם המדבר – החאן. פארק החיות מאפשר חוויה מדברית מיוחדת; מציג את המגוון האדיר של בעלי החיים המתקיימים במדבר, את התאמותיהם לבתי הגידול השונים וכן את מגוון השיטות שפיתחו על מנת להתמודד עם תנאי המדבר.

 

פארק האגדות – פארק האגדות משתרע על שטח של כ- 40 דונם בלב שכונת פלח 5 ונותן מענה כולל לכל סוגי האוכלוסייה המגוונת המתגוררת באזור. הפארק כולל מספר מתחמים המחולקים לפי נושא וסוג המתקנים. בפארק, ניתן למצוא מתקנים אתגריים, מתקני כושר, מתקנים לגיל הרך ומתקנים לכלבים.

 

פארק הילדים – למרגלות הלונדע הוקם פארק הילדים של באר שבע: נחל ואגם אקולוגיים, אי ועליו ספינת פיראטים, אמפיתיאטרון, מתחם מגלשות ענק, מתקני אומגה, מרבדי דשא, פינות צל, קפיטריה, מסלולי הליכה ואופניים ואפשרויות משחק אינסופיות. 60 דונמים של פעילויות, אטרקציות וחוויה מדהימה המגרה את כל חמשת החושים.

 

פארק המשחקים – מתחם משחקים חדש ומשוכלל בשכונת רמות. הפארק משתרע על פני כ- 60 דונמים וניתן למצוא בו מתקני משחק רבים, מתקני אקסטרים, שבילי אופניים ושבילים להולכי רגל, בוסתן עצי פרי מרעננים ועוד.
בפארק מתקנים נגישים, הצללות, ספסלים לנוחות המבקרים, ברזיות שתיה ושירותים.

 

פארק המכתש – פארק המכתש הוא פנינת טבע עירונית, המספרת סיפור היסטורי וחדשני באותה העת. הוא ממוקם בלב השכונות הוותיקות של באר שבע ומציע מרחב שהות נעים, מגוון פעילויות, סיורים ומופעים. הפארק משתרע על פני כ-48 דונמים. בפארק מדשאות רחבות, המאפשרות שהות נעימה ופיקניק (אסור להבעיר אש בשטחי בפארק). תוכלו להגיע אל משרד הפארק ולקבל מחצלת לפיקניק תמורת פיקדון. בנוסף לאורך השבילים מוצבים ספסלים למנוחה, ברזיות מים קרים ותאי שירותים (כולל 2 תאי שירותי נכים).

 

מתחם המוזאונים

מתחם המוזאונים לוגו מאוחד

לונדע

lunadakatava

מדבריום

לוגו מדבריום 270_200

צלמנייה

צלמנייה לוגו

מתחם הקטר 70414

לוגו קטר

מרכז מבקרים באר אברהם

logo_beer_avraham_march_באר אברהם לוגו חדש

ספורטיב

LOGO-ספורטיב-גים1

פארק המשחקים

פארק-המשחקים-ראשי קטן

פארק האגדות

פארק-האגדות11 תמונה ראשית

SkatePark

SkatePark

המרכז להנצחת חיילי אנז"ק

אנזק

פארק המכתש

פארק המכתש

פארק הילדים

לוגו-פארק-הילדים-270X200
דילוג לתוכן