רוצים לקבל מידע נוסף על חוגים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם
1|||||10|||||70
ב 18:30 – 20:00
ה 18:30 – 20:00
סטודיו למחול "פסיפס" היפ הופ, מחול וג'אז. ניהול אומנותי אלה דר בהדרכת מאי כהן בנימין החוג נמשך ברצף למעט חודש ספטמבר עד תאריך ה-30/6/2022
ג 17:00 – 17:45
, שעות פעילות:החוג מיועד לחינוך מיוחד כלבנות טיפולית משתמשת בחוויה ייחודית של הקשר והתקשורת בין האדם לכלב. המפגש בין האדם לחיה מזמן מרחב אינסופי של אינטראקציות רגשיות, פיזיות, וכן קשרים טיפוליים שונים. המפגשים מבוססים על משולש טיפולי בין המטופל, המטפל והכלב בהם הכלב והמטופל לוקחים חלק פעיל במרחב הטיפולי. בשונה מטיפולים רגשיים אחרים הכלב מהווה כלי השלכתי […]
ג 18:00 – 19:30
ה 18:00 – 19:30
החוג מתקיים באולם ספורט מקיף א" , דרך השלום 15
ג 18:00 – 18:45
, שעות פעילות:החוג מיועד לחינוך מיוחד כלבנות טיפולית משתמשת בחוויה ייחודית של הקשר והתקשורת בין האדם לכלב. המפגש בין האדם לחיה מזמן מרחב אינסופי של אינטראקציות רגשיות, פיזיות, וכן קשרים טיפוליים שונים. המפגשים מבוססים על משולש טיפולי בין המטופל, המטפל והכלב בהם הכלב והמטופל לוקחים חלק פעיל במרחב הטיפולי. בשונה מטיפולים רגשיים אחרים הכלב מהווה כלי השלכתי […]
ה 17:00 – 18:45
, שעות פעילות:ב 17:30 – 18:15
, שעות פעילות:גיטרה קבוצתי ההרשמה מותנית בהבאת גיטרה אישית טלפון של המורה 053-7955794 – חן
ה 18:00 – 18:45
, שעות פעילות:ה 17:15 – 18:00
, שעות פעילות:ג 18:30 – 19:30
ה 18:30 – 19:30
החוג מתקיים בבה"ס רכסים
ה 16:30 – 17:15
, שעות פעילות:ג 17:15 – 18:00
, שעות פעילות:א 16:00 – 20:00
ב 16:00 – 20:00
ג 16:00 – 20:00
ד 16:00 – 20:00
חוג מתקיים פעם בשבוע בתאום עם מנהלת מועדון השחמט- 053-3407102
ב 17:15 – 18:00
, שעות פעילות:א 16:00 – 20:00
ב 16:00 – 20:00
ג 16:00 – 20:00
ד 16:00 – 20:00
שחמט מתחילים החוג מתקיים פעמיים בשבוע בתאום מראש עם מנהלת המרכז-053-3407102
ג 19:30 – 20:30
ה 19:30 – 20:30
החוג מתקיים בביה"ס רכסים
ב 16:30 – 17:15
, שעות פעילות:ב 16:00 – 20:00
ג 16:00 – 20:00
ד 16:00 – 20:00
ה 16:00 – 20:00
שחמט מתקדמים פעמיים בשבוע החוג מתקיים פעמיים בשבוע בתאום עם מנהלת מועדן השחמט-053-3407102
א 16:00 – 20:00
ב 16:00 – 20:00
ג 16:00 – 20:00
ד 16:00 – 20:00
שחמט מתחילים פעם בשבוע חוג מתקיים פעם בשבוע בתאום עם מנהלת מועדון השחמט- 053-3407102
ב 16:00 – 20:00
ג 16:00 – 20:00
ד 16:00 – 20:00
ה 16:00 – 20:00
שחמט מתקדמים פעם בשבוע חוג מתקיים פעם בשבוע בתאום עם מנהלת מועדון השחמט – 053-3407102
א 18:30 – 19:30
, שעות פעילות:ההרשמה מותנית בהבאת מחשב נייד
ד 19:30 – 21:00
, שעות פעילות:ב 18:00 – 19:00
ג 18:15 – 19:15
החוג מתקיים במרכז קהילתי פלח 5 סטודיו למחול "פסיפס" היפ הופ, מחול וג'אז. ניהול אומנותי אלה דר בהדרכת מאי כהן בנימין החוג נמשך ברצף למעט חודש ספטמבר עד תאריך ה-30/6/2022
ב 18:00 – 19:00
ה 18:00 – 19:00
א 17:30 – 18:30
, שעות פעילות:ההרשמה מותנית בהבאת מחשב נייד
א 16:30 – 17:30
, שעות פעילות:ההרשמה מותנית בהבאת מחשב נייד
ה 17:00 – 17:45
, שעות פעילות:ד 19:30 – 21:00
, שעות פעילות:ה 17:45 – 18:30
, שעות פעילות:ב 17:00 – 20:00
ד 17:00 – 20:00
החוג מתקיים פעם בשבוע בימי שלישי או רביעי
ב 19:00 – 20:00
ה 19:00 – 20:00
ב 19:00 – 20:00
ה 19:00 – 20:00
א 20:15 – 21:15
ד 20:15 – 21:15
החוג מתקיים במקיף טוביהו
ג 9:30 – 12:00
, שעות פעילות:הערים התאומות 20 שכונת רמות
א 20:15 – 21:15
ד 20:15 – 21:15
החוג מתקיים במקיף טוביהו
ג 17:00 – 20:00
, שעות פעילות:המדע 41 שכונת רמות
ב 19:30 – 21:30
ד 19:30 – 21:30
החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ב 17:00 – 20:00
ה 17:00 – 20:00
נבחרת בוגרות החוג מתקיים באולם טוביהו/ קונכייה
ב 19:30 – 21:30
ד 19:30 – 21:30
החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ה 17:00 – 18:30
, שעות פעילות:למשתתפי החוגים תינתן הנחה ברכישת מנוי להצגות הילדים בתיאטרון באר שבע- 290 בלבד ל-5 הצגות ילדים של תיאטראות הילדים המובילים בארץ! למשתתפי החוגים תינתן 10% הנחה בהרשמה לקייטנה של תיאטרון באר שבע בקיץ הבא!
א 16:00 – 18:00
ה 16:00 – 18:00
טרום נבחרת החוג מתקיים באולם טוביהו
א 19:00 – 20:00
ג 19:00 – 20:00
החוג מתקיים במרכז טאובל, רחוב ארלזורוב 50
א 16:00 – 19:00
ג 16:00 – 19:00
ד 16:00 – 19:00
ה 16:00 – 19:00
נבחרת החוג מתקיים בטוביהו/ קונכייה/ מענית מאמנות : סבטלנה / לנה / מריה / אנסטסיה
ג 17:00 – 20:00
, שעות פעילות:המדע 41 שכונת רמות
א 19:00 – 20:00
ג 19:00 – 20:00
החוג מתקיים במוקד טאובל, רחוב ארלזורוב 50
א 17:00 – 20:00
ג 17:00 – 20:00
ה 17:00 – 20:00
נבחרת החוג מתקיים בטוביהו/ קונכייה/ מענית מאמנות : סבטלנה / לנה / מריה / אנסטסיה
א 19:00 – 20:00
ג 19:00 – 20:00
החוג מתקיים במרכז טאובל, רחוב ארלזורוב 50
א 18:00 – 19:00
ג 18:00 – 19:00
החוג מתקיים במוקד טאובל, רחוב ארלזורוב 50
ב 20:30 – 22:00
, שעות פעילות:ו 14:15 – 15:15
ד 17:00 – 18:00
החוג מתקיים במוקד טאובל, רחוב ארלזורוב 50
התעמלות בוקר-יום ב', פלדנקרייס-יום ג' יוגה-יום ד'
ב 20:30 – 22:00
, שעות פעילות:א 18:00 – 19:00
ג 18:00 – 19:00
החוג מתקיים במוקד טאובל, רחוב ארלזורוב 50
ו 15:00 – 16:30
, שעות פעילות:החוג מתקיים פעם בשבוע ביום שישי בתאום מראש עם המדריכה לחוג "פנטזיה" 0544619210- טטיאנה
ד 17:00 – 18:00
ו 14:15 – 15:15
החוג מתקיים במוקד טאובל, רחוב ארלזורוב 50
א 17:00 – 17:45
ג 17:00 – 17:45
החוג מתקיים במוקד טאובל, רחוב ארלזורוב 50
ב 20:30 – 21:30
, שעות פעילות:החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50.
ד 20:30 – 21:30
, שעות פעילות:החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ב 20:30 – 21:30
ד 20:30 – 21:30
החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ה 17:00 – 18:45
, שעות פעילות:א 18:45 – 19:45
ג 18:45 – 19:45
החוג מתקיים בסטודיו מקיף טוביהו
ב 20:30 – 21:30
ד 20:30 – 21:30
ו 12:00 – 13:00
החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
א 18:45 – 19:45
ג 18:45 – 19:45
החוג מתקיים בסטודיו מקיף טוביהו
ב 21:30 – 22:30
, שעות פעילות:החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
א 18:15 – 19:00
, שעות פעילות:א 18:45 – 19:45
ג 18:45 – 19:45
החוג מתקיים בסטודיו מקיף טוביהו
ב 21:30 – 22:30
ד 21:30 – 22:30
החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ב 20:30 – 21:30
ד 20:30 – 21:30
ו 12:00 – 13:00
החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
א 18:00 – 19:00
ה 18:00 – 19:00
החוג מתקיים בתיכון הרכס רחוב יוסף שרשבסקי 125
א 20:00 – 21:15
, שעות פעילות:החוג מתקיים במרכז קהילתי פלח 5 סטודיו למחול "פסיפס" היפ הופ, מחול וג'אז. ניהול אומנותי אלה דר החוג נמשך ברצף למעט חודש ספטמבר עד תאריך ה-30/6/2022
ב 20:30 – 21:30
ד 20:30 – 21:30
החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
א 17:00 – 18:00
ה 17:00 – 18:00
החוג מתקיים בתיכון הרכס רחוב יוסף שרשבסקי 125
ב 19:00 – 20:00
ה 19:00 – 20:00
ד 20:30 – 21:30
, שעות פעילות:החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ב 20:30 – 21:30
, שעות פעילות:החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ב 17:00 – 18:00
, שעות פעילות:רישום רק באישור של המדריכה שקד משולם
ב 21:30 – 22:30
, שעות פעילות:החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ה 17:00 – 18:45
, שעות פעילות:ד 21:00 – 22:30
, שעות פעילות:מאמנט- נחל הפארק
ב 21:30 – 22:30
ד 21:30 – 22:30
החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
א 16:15 – 17:00
, שעות פעילות:תינתן אופציה לרכישת ציוד
א 12:45 – 14:15
, שעות פעילות:החוג בשיתוף אגודת אתלטי הנגב יתכנו שינויים בהתאם לתנאי מזג האוויר ולאילוצי הנהלת בית הספר (הודעה על כך תצא מראש) יש לציין כי הרישום מיועד לתלמידות בית הספר כלניות
ג 16:30 – 17:15
, שעות פעילות:ה 12:45 – 14:15
, שעות פעילות:החוג בשיתוף אגודת אתלטי הנגב יתכנו שינויים בהתאם לתנאי מזג האוויר ולאילוצי הנהלת בית הספר (הודעה על כך תצא מראש) יש לציין כי הרישום מיועד לתלמידות בית הספר יצחק נבון
א 17:00 – 18:25
ו 15:00 – 16:30
א 18:00 – 18:45
, שעות פעילות:א 17:00 – 18:25
ב 18:00 – 19:45
ו 15:00 – 16:30
ו 13:45 – 14:45
א 18:30 – 19:30
ב 18:00 – 19:00
, שעות פעילות:קבוצת הלמידה מיועדת לילדי גן חובה וכיתות א'.
ב 18:00 – 19:45
ו 15:00 – 16:30
ג 18:00 – 19:30
ה 18:00 – 19:30
החוג מתקיים באולם ספורט מקיף א" , דרך השלום 15
ב 18:00 – 19:00
, שעות פעילות:קבוצת הלמידה מיועדת לילדי גן חובה וכיתות א'.
ג 19:30 – 22:15
, שעות פעילות:ב 17:00 – 18:00
, שעות פעילות:קבוצת הלמידה מיועדת לילדי גן חובה וכיתות א'.
ג 19:30 – 22:15
, שעות פעילות:ג 19:30 – 22:15
, שעות פעילות:ב 16:45 – 17:30
, שעות פעילות:גיטרה קבוצתי ההרשמה מותנית בהבאת גיטרה אישית טלפון של המורה 053-7955794 – חן
ד 19:30 – 20:30
, שעות פעילות:ב 16:00 – 16:45
, שעות פעילות:גיטרה קבוצתי ההרשמה מותנית בהבאת גיטרה אישית טלפון של המורה 053-7955794 – חן
ד 21:30 – 22:30
, שעות פעילות:החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ד 19:30 – 20:30
, שעות פעילות:ב 18:30 – 19:30
ד 18:30 – 19:30
החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ב 19:30 – 20:30
ג 19:30 – 20:30
ד 19:30 – 20:30
החוג מתקיים פעמים בשבוע: לבחירה: יום ב'- עיצוב וחיטוב יום ג' – זומבה יום ד'- פילאטיס
ב 21:30 – 22:30
ד 21:30 – 22:30
ו 11:00 – 12:00
החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ב 20:00 – 21:00
ה 20:00 – 21:00
קראטה מבוגרים
ב 18:30 – 19:30
, שעות פעילות:החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ב 18:30 – 19:30
, שעות פעילות:החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50.
ב 21:30 – 22:30
ד 21:30 – 22:30
ו 11:00 – 12:00
החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ב 18:30 – 19:30
ד 18:30 – 19:30
החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ד 18:30 – 19:30
, שעות פעילות:החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ה 11:00 – 11:45
, שעות פעילות:תינתן אופציה לרכישת ציוד אין אפשרות לרישום ללא ביטוח
ב 19:30 – 20:30
, שעות פעילות:החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ב 19:30 – 20:30
ד 19:30 – 20:30
ו 10:00 – 11:00
החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ב 19:30 – 20:30
ד 19:30 – 20:30
החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ד 19:30 – 20:30
, שעות פעילות:החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ב 19:30 – 20:30
, שעות פעילות:החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ב 19:30 – 20:30
ד 19:30 – 20:30
ו 11:00 – 12:00
החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ב 19:30 – 20:30
ד 19:30 – 20:30
החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ד 19:30 – 20:30
, שעות פעילות:החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ה 19:00 – 20:00
, שעות פעילות:החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
א 20:00 – 21:30
ד 20:00 – 21:30
קראטה/ קפא"פ
ה 19:00 – 20:00
, שעות פעילות:החוג מתקיים במוקד טאובל , רחוב ארלוזורוב 50. תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ד 16:30 – 17:30
, שעות פעילות:החוג מתקיים באולם ספורט בית הספר חזון עובדיה בכתובת גוש עציון 13, באר שבע
ד 17:30 – 18:30
, שעות פעילות:החוג מתקיים באולם ספורט בית הספר חזון עובדיה בכתובת גוש עציון 13, באר שבע
ג 17:15 – 18:00
, שעות פעילות:תינתן אופציה לרכישת ציוד
ד 20:00 – 21:15
, שעות פעילות:ב 19:00 – 20:00
ה 19:00 – 20:00
א 18:00 – 19:00
ה 18:00 – 19:00
ה 14:00 – 22:00
ב 14:00 – 22:00
א 14:00 – 22:00
תופים וכלי הקשה פרטני השעות יקבעו בתאום עם המדריך
א 16:30 – 17:15
, שעות פעילות:א 17:00 – 18:00
ה 17:00 – 18:00
ה 14:00 – 22:00
ב 14:00 – 22:00
א 14:00 – 22:00
תופים וכלי הקשה פרטני שעות יקבעו בתאום עם המדריך
א 17:15 – 18:00
, שעות פעילות:ב 14:00 – 22:00
ה 14:00 – 22:00
א 14:00 – 22:00
תופים וכלי הקשה -קבוצתי שיעורים כפולים השעות יקבעו בתאום מול המדריך
ג 17:00 – 17:45
, שעות פעילות:גיל הרך 3-4
ה 14:00 – 22:00
ב 14:00 – 22:00
א 14:00 – 22:00
תופים וכלי הקשה קבוצתי השעות יקבעו בתאום עם המדריך
ב 14:00 – 22:00
ה 14:00 – 22:00
א 14:00 – 22:00
תופים וכלי הקשה -פרטני פעמיים בשבוע שעות יקבעו בתאום מול המדריך
ה 14:00 – 22:00
ב 14:00 – 22:00
א 14:00 – 22:00
תופים וכלי הקשה – קבוצתי השעות יקבעו בתאום עם המדריך
ב 14:00 – 22:00
ה 14:00 – 22:00
א 14:00 – 22:00
תופים וכלי הקשה -קבוצתי שיעורים כפולים שעות יקבעו בתאום מול המדריך
א 16:30 – 17:15
, שעות פעילות:א 16:30 – 17:15
, שעות פעילות:תינתן אופציה לרכישת ציוד
א 13:30 – 15:00
ג 13:30 – 15:00
הרישום לתלמידי ביה"ס "אפיק" בלבד
א 19:40 – 21:00
ד 19:30 – 21:00
בגדי מחול לשיעורים ירכשו באופן נפרד בתחילת שנה
ב 18:00 – 19:00
ה 18:00 – 19:00
ג 20:00 – 21:30
, שעות פעילות:ד 16:00 – 19:00
, שעות פעילות:תוכנית מצוינות הרישום בכפוף לבחינה מקצועית, ועמידה בה. עלות החוג הינה 1500 ש"ח (בתשלום חד פעמי בתחילת הרישום ניתן לפרוס עד שלושה תשלומים באשראי) התוכנית מיועדת לילדי כיתות ז-יב גילאים 11-18
ג 16:30 – 18:00
, שעות פעילות:* קבלה למסלול לאחר אודישן
ה 16:00 – 19:00
, שעות פעילות:תוכנית מצוינות הרישום בכפוף לבחינה מקצועית, ועמידה בה. עלות החוג הינה 1500 ש"ח (בתשלום חד פעמי בתחילת הרישום ניתן לפרוס עד שלושה תשלומים באשראי) התוכנית מיועדת לילדי כיתות ז-יב גילאים 11-18
ג 18:00 – 20:00
, שעות פעילות:קבלה למסלול לאחר אודישן
א 18:15 – 19:30
ד 18:10 – 19:30
מיועד לכיתות ה' -ו' בגדי מחול לשיעורים ירכשו באופן נפרד בתחילת שנה
א 17:00 – 18:00
ד 17:00 – 18:00
מיועד לכיתות ג'-ד' בגדי מחול לשיעורים ירכשו באופן נפרד בתחילת שנה
ג 17:45 – 18:45
ה 17:45 – 18:45
החוג מתקיים במרכז קהילתי י"א
א 16:00 – 16:45
, שעות פעילות:גיטרה קבוצתי ההרשמה מותנית בהבאת גיטרה אישית טלפון של המורה 053-7955794 – חן
א 18:45 – 19:45
ה 16:30 – 17:30
כיתות ג'-ד'
ב 17:30 – 18:30
ה 17:30 – 18:30
סטודיו למחול "פסיפס" היפ הופ, מחול וג'אז. ניהול אומנותי אלה דר בהדרכת מאי כהן בנימין החוג נמשך ברצף למעט חודש ספטמבר עד תאריך ה-30/6/2022
א 16:45 – 17:30
, שעות פעילות:גיטרה קבוצתי ההרשמה מותנית בהבאת גיטרה אישית טלפון של המורה 053-7955794 – חן
ב 17:30 – 18:15
, שעות פעילות:החוג מתקיים באופן זמני בתיכון מקיף ז' -בסטודיו חוג לגילי טרום חובה וחובה
א 17:30 – 18:15
, שעות פעילות:גיטרה קבוצתי ההרשמה מותנית בהבאת גיטרה אישית טלפון של המורה 053-7955794 – חן
ב 17:00 – 17:40
, שעות פעילות:כתובת -שדרות הנשיא הרצוג 2 קבוצת מתחילים
ד 17:00 – 17:45
, שעות פעילות:ב 17:50 – 18:30
, שעות פעילות:שדרות הנשיא הרצוג 2
ג 18:35 – 19:35
, שעות פעילות:כיתות ד'+ה'+ו'
ג 16:15 – 17:00
, שעות פעילות:גן טרום חובה וחובה
ב 18:00 – 19:00
, שעות פעילות:מחול יצירתי
ג 17:00 – 17:45
, שעות פעילות:גן חובה + כיתה א'
ב 17:00 – 18:00
, שעות פעילות:מחול יצירתי- גן טרום חובה וחובה
ב 18:00 – 19:00
, שעות פעילות:ב 18:00 – 19:00
ד 18:00 – 19:00
החוג מתקיים במקיף טוביהו
ג 19:00 – 21:00
, שעות פעילות:לפרטים נוספים ניתן לפנות לרוני בטלפון :052-4844944 עלות החוג לא כוללת תחרויות, סדנאות וכו'.
ב 16:30 – 17:30
, שעות פעילות:החוג מתקייםבאופן זמני בתיכון מקיף ז'-סטודיו החוג מיועד לכיתות ג' עד ה'
ג 19:00 – 21:00
, שעות פעילות:לפרטים נוספים ניתן לפנות לרוני בטלפון :052-4844944 עלות החוג לא כוללת תחרויות, סדנאות וכו'.
ב 10:00 – 13:00
, שעות פעילות:ציור ורישום
ב 18:15 – 19:05
, שעות פעילות:החוג מתקיים באופן זמני בתיכון מקיף ז' -בסטודיו החוג מיועד לגילי 6-7 , כיתות א' וב'
ג 19:00 – 21:00
, שעות פעילות:לפרטים נוספים ניתן לפנות לרוני בטלפון : 052-4844944 עלות החוג לא כוללת תחרויות, סדנאות וכו'.
א 19:00 – 20:00
ד 19:00 – 20:00
ב 19:05 – 20:35
, שעות פעילות:החוג מתקיים באופן זמניבתיכון מקיף ז'-בסטודיו החוג מיועד לכיתות ו' עד ט'
ד 19:00 – 21:00
, שעות פעילות:לפרטים נוספים ניתן לפנות לרוני בטלפון : 052-4844944 עלות החוג לא כוללת תחרויות, סדנאות וכו'.
א 17:00 – 18:00
, שעות פעילות:א 18:00 – 19:00
ג 18:00 – 19:00
ד 19:00 – 21:00
, שעות פעילות:לפרטים נוספים ניתן לפנות לרוני בטלפון :052-4844944 עלות החוג לא כוללת תחרויות, סדנאות וכו'.
א 17:00 – 17:30
, שעות פעילות:א 10:00 – 13:00
, שעות פעילות:עיסת נייר מבוגרים גילאים 60-69 בשעות הבוקר : 10:00-13:00 מתקיים בכיתה מס' 1
א 17:30 – 18:15
, שעות פעילות:א 16:45 – 17:45
ה 16:45 – 17:45
כיתות ג'-ה' החוג מתקיים במקיף טוביהו ביגוד ונעלי ריקוד ירכשו ע"י ההורים במהלך השנה בהתאם לבקשתה של המדריכה
ג 18:15 – 19:15
ו 14:00 – 15:00
ב 17:00 – 18:00
ד 17:00 – 18:00
כיתות גן חובה – ב' החוג מתקיים במקיף טוביהו ביגוד ונעלי ריקוד ירכשו ע"י ההורים במהלך השנה בהתאם לבקשתה של המדריכה
ב 18:30 – 19:30
ד 18:30 – 19:30
א 17:45 – 18:45
ה 17:45 – 18:45
ג 17:30 – 18:30
רישום לחוג לאחר מבדקי קבלה החוג מתקיים במקיף טוביהו ביגוד ונעלי ריקוד ירכשו ע"י ההורים במהלך השנה בהתאם לבקשתה של המדריכה
ב 17:00 – 18:00
, שעות פעילות:קבוצת הלמידה מיועדת לילדי גן חובה וכיתות א'.
א 18:00 – 19:30
, שעות פעילות:ג 18:00 – 18:45
, שעות פעילות:תינתן אופציה לרכישת ציוד
א 20:00 – 21:00
ד 20:00 – 21:00
קראטה מבוגרים
ב 18:00 – 19:00
, שעות פעילות:לפרטים נוספים ניתן לפנות לרוני בטלפון : 052-4844944
ב 20:15 – 21:15
ה 20:15 – 21:15
ריקודים לטיניים לנשים- מתקדמים 2
ג 21:00 – 22:00
, שעות פעילות:ה 16:15 – 17:00
, שעות פעילות:תינתן אופציה לרכישת ציוד
ג 16:30 – 17:15
, שעות פעילות:שדרות הנשיא הרצוג 2
ה 18:00 – 19:00
, שעות פעילות:ג 21:00 – 22:00
, שעות פעילות:ג 17:15 – 18:00
, שעות פעילות:שדרות הנשיא הרצוג 2
ה 17:00 – 18:00
, שעות פעילות:א 11:00 – 12:00
ב 10:00 – 11:00
ה 9:00 – 10:00
יום א'- צפיפות עצם; יום ב'-פילאטיס ; יום ה'- גמישות ושיווי משקל
ג 21:00 – 22:00
, שעות פעילות:ג 20:00 – 21:00
, שעות פעילות:א 17:15 – 18:00
, שעות פעילות:ג 20:00 – 21:00
, שעות פעילות:א 17:15 – 18:00
, שעות פעילות:ב 19:00 – 20:00
ד 19:00 – 20:00
החוג מתקיים במקיף טוביהו
ה 14:00 – 22:00
ב 14:00 – 22:00
א 14:00 – 22:00
תופים וכלי הקשה פרטני שעות יקבעו בתאום עם המדריך
ג 20:00 – 21:00
, שעות פעילות:א 18:45 – 19:30
, שעות פעילות:א 16:45 – 18:15
ד 16:45 – 18:15
קלאס 4 נבחרת ייצוגית לכיתות ד'-ה'
א 18:00 – 18:45
, שעות פעילות:ב 18:00 – 19:00
ד 18:00 – 19:00
החוג מתקיים במקיף טוביהו
א 18:15 – 19:45
ד 18:15 – 19:45
קלאס 5 נבחרת ייצוגית לכיתות ו'-ז'
ב 17:00 – 19:30
ד 17:00 – 19:30
עלות החוג לא כוללת תחרויות, סדנאות וכו'. ביום ד' החוג מתקיים במרכז קהילתי י"א, ברחוב מרדכי נמיר 11.
א 19:45 – 21:15
ד 19:45 – 21:15
קלאס 6 נבחרת ייצוגית לכיתות ח'-יב'
ה 17:15 – 18:00
, שעות פעילות:ב 17:00 – 20:00
ד 17:15 – 20:15
עלות החוג לא כוללת תחרויות, סדנאות וכו'. ביום ד' החוג מתקיים במרכז קהילתי י"א , ברחוב מרדכי נמיר 11.
א 18:00 – 19:00
ד 18:00 – 19:00
תחילת פעילות החוג ב-10/9/2023
ג 18:15 – 19:15
, שעות פעילות:חלוקה לקבוצות לפי שיקול דעתו של המדריך
א 17:00 – 17:45
ד 17:00 – 17:45
תחילת פעילות החוג ב-10/9/2023
א 18:00 – 19:00
ד 18:00 – 19:00
קראטה מתחילים 3
ג 19:15 – 20:15
, שעות פעילות:חלוקה לקבוצות לפי שיקול דעתו של המדריך
א 16:30 – 17:30
, שעות פעילות:להקת המחול עתודה פרגוד מקיף ג'
ב 18:10 – 18:55
ה 18:15 – 19:00
ב 17:15 – 19:45
ד 17:15 – 19:45
ו 14:30 – 17:00
עלות החוג לא כוללת תחרויות, סדנאות וכו'. ביום ב' החוג מתקיים במרכז קהילתי י"א, ברחוב מרדכי נמיר 11.
ד 17:30 – 18:15
, שעות פעילות:ג 19:15 – 20:15
, שעות פעילות:חלוקה לקבוצות לפי שיקול דעתו של המדריך
ג 17:30 – 18:15
, שעות פעילות:ב 19:30 – 20:30
ג 19:30 – 20:30
ד 19:30 – 20:30
החוג מתקיים פעם בשבוע: לבחירה: יום ב'- עיצוב וחיטוב יום ג' – זומבה יום ד'- פילאטיס
ג 17:30 – 18:15
, שעות פעילות:חלוקה לקבוצות לפי שיקול דעתו של המדריך
ה 13:00 – 14:15
, שעות פעילות:החוג מיועד לתלמידי בית ספר רמות
ג 16:30 – 18:00
, שעות פעילות:אמנות גן- א' מתקיים בכיתה מס' 1
ב 20:30 – 22:00
, שעות פעילות:מאמאנט – רמות מיקס החוג מתקיים במקיף ז' באולם הספורט
א 16:00 – 16:45
ד 16:00 – 16:45
ב 13:00 – 14:15
, שעות פעילות:החוג מיועד לתלמידי בית ספר רמות
ב 19:15 – 20:15
ד 19:15 – 20:15
החוג מתקיים בסטודיו מקיף טוביהו
ג 16:45 – 17:30
, שעות פעילות:א 20:00 – 21:00
, שעות פעילות:ב 18:15 – 19:15
ד 18:15 – 19:15
כיתות ד'-ח' החוג מתקיים במגרש צמוד לביה"ס כלניות ברחוב שושנה דמרי 27
א 20:30 – 22:00
, שעות פעילות:מאמאנט – רמות אנרג'י החוג מתקיים במקיף ז'
ד 17:00 – 18:00
, שעות פעילות:ד 18:15 – 19:00
, שעות פעילות:ג'ודו מתקדמים החוג מתקיים בתיכון מקיף ז'-בסטודיו
א 19:15 – 20:15
, שעות פעילות:ב 16:30 – 18:00
, שעות פעילות:מסביב לעולם כיתות א'-ב' מתקיים בכיתה מס' 1
ד 21:00 – 22:30
, שעות פעילות:מאמאנט- רמות אולטראס החוג מתקיים במקיף ז'
ד 18:00 – 19:00
, שעות פעילות:א 17:30 – 18:15
ד 17:30 – 18:15
ב 17:15 – 18:15
ד 17:15 – 18:15
גן חובה – כיתה א' החוג מתקיים במגרש צמוד לביה"ס כלניות ברחוב שושנה דמרי 27
א 10:00 – 13:00
, שעות פעילות:פיסול עיסית נייר מבוגרים גילאים 18-59 בשעות הבוקר : 10:00-13:00 מתקיים בכיתה מספר 1
ב 21:00 – 22:30
, שעות פעילות:מאמאנט – מלכת המדבר החוג מתקיים באולם ספורט נאות לון
ב 16:15 – 17:15
ד 16:15 – 17:15
כיתות ב'-ג' החוג מתקיים במגרש צמוד לביה"ס כלניות ברחוב שושנה דמרי 27
ג 21:00 – 22:30
, שעות פעילות:מאמנט- קבוצת הגר החוג מתקיים באולם מקיף רבין
א 16:45 – 17:30
ד 16:45 – 17:30
ב 18:00 – 19:30
, שעות פעילות:ציור לילדים בכיתות ד-ו החוג מתקיים בכיתה מס' 3
ב 19:15 – 20:15
ד 19:15 – 20:15
החוג מתקיים בסטודיו מקיף טוביהו
ב 16:30 – 18:00
, שעות פעילות:ציור ורישום אקדמי לנוער החוג מתקיים בכיתה מס' 3
א 16:00 – 17:00
ב 16:00 – 17:00
שווים בספורט כדורגל ילדים ההרשמה מותנת במעבר ראיון אישי לבירורים ניתן לפנות ליהב בטלפון מספר: 052-6401826
ב 11:00 – 14:00
, שעות פעילות:קדרות קרמיקה למבוגרים בוקר מתקיים בימי שני הרשמה לגילאי 60-69 מתקיים בכיתה מס' 4.
ג 16:00 – 17:15
, שעות פעילות:שווים בספורט כדורסל ההרשמה מותנת במעבר ראיון אישי לבירורים ניתן לפנות ליהב בטלפון מספר: 052-6401826
ב 16:30 – 17:15
, שעות פעילות:ג'ודו מתחילים
ב 18:15 – 21:15
, שעות פעילות:קדרות קרמיקה מבוגרים הרשמה מגיל 60-69 (יום שני) מתקיים בכיתה מס' 4.
ה 19:30 – 21:00
, שעות פעילות:שווים בספורט כדורגל ההרשמה מותנת במעבר ראיון אישי לבירורים ניתן לפנות ליהב בטלפון מספר: 052-6401826
ד 17:30 – 18:15
, שעות פעילות:ג'ודו למתחילים החוג מתקיים באופן זמני בתיכון מקיף ז' -בסטודיו
ה 18:15 – 21:15
, שעות פעילות:חוג קדרות וקרמיקה מבוגרים גילאי 60-69 כיתה מס' 4
ב 19:00 – 19:45
ה 19:00 – 19:45
ב 16:45 – 17:30
ה 16:45 – 17:30
סטודיו למחול "פסיפס" היפ הופ, מחול וג'אז. ניהול אומנותי אלה דר בהדרכת מאי כהן בנימין החוג נמשך ברצף למעט חודש ספטמבר עד תאריך ה-30/6/2022
ה 18:15 – 21:15
, שעות פעילות:חוג קדרות וקרמיקה מבוגרים גילאי 18-59 כיתה מס' 4
ב 17:20 – 18:05
, שעות פעילות:ג'ודו מתקדמים
א 13:30 – 15:00
ג 13:30 – 15:00
הרישום לתלמידי ביה"ס "אפיק" בלבד
ב 11:00 – 14:00
, שעות פעילות:קדרות קרמיקה למבוגרים בוקר מתקיים בימי שני הרשמה לגילאי 18-59 מתקיים בכיתה מס' 4.
ג 18:00 – 18:45
, שעות פעילות:רישום לקבוצה רק באישור המאמן בלבד
ב 12:45 – 14:30
, שעות פעילות:הרישום לתלמידי ביה"ס "היובל" בלבד
ב 18:15 – 21:15
, שעות פעילות:קדרות קרמיקה למבוגרים (יום שני) מתקיים בכיתה מקורה.
ב 10:00 – 11:00
, שעות פעילות:ריקודים סלוניים
ג 17:15 – 18:00
, שעות פעילות:ג'ימבו ג'ודו
ב 16:30 – 18:00
, שעות פעילות:קרמיקה ילדים כיתות ד'-ו' (יום שני) מתקיים בכיתה מקורה
ב 10:00 – 11:00
, שעות פעילות:ריקודים סלוניים
ג 16:30 – 17:15
, שעות פעילות:ג'ימבו ג'ודו
ב 17:00 – 17:45
ה 17:00 – 17:45
קראטה מתחילים 1
ה 16:30 – 18:00
, שעות פעילות:קרמיקה לילדים בכיתות א'-ג' מתקיים בכיתה מקורה.
ב 18:00 – 19:00
ה 18:00 – 19:00
קראטה מתחילים 2
ב 18:15 – 21:15
, שעות פעילות:ציור ורישום אקדמי מבוגרים הרשמה מגיל 60 עד 69 החוג מתקיים בכיתה מספר 2
א 18:00 – 19:00
ד 18:00 – 19:00
קראטה מתחילים 3
א 19:00 – 20:00
, שעות פעילות:החוג מתקיים במרכז קהילתי י"א.
ב 19:00 – 20:00
ה 19:00 – 20:00
קראטה מתקדמים 4
ד 10:00 – 13:00
, שעות פעילות:ציור ורישום
א 19:00 – 20:00
, שעות פעילות:החוג מתקיים במרכז קהילתי י"א.
א 17:00 – 17:45
, שעות פעילות:קראטה קטנים 1
ג 14:30 – 16:00
א 16:30 – 18:00
להקת המחול הייצוגית פרגוד מקיף ג' מיועד לתלמידי התיכון יתכן שינוי בזמן השיעור של יום א'
ג 18:30 – 19:30
ה 18:30 – 19:30
מתקיים בצבי סגל 6
א 19:00 – 20:00
, שעות פעילות:החוג מתקיים במרכז קהילתי י"א.
ד 17:00 – 17:45
, שעות פעילות:קראטה קטנים 2
ב 16:30 – 17:15
, שעות פעילות:ג 18:30 – 19:30
ה 18:30 – 19:30
מתקיים בצבי סגל 6
ב 20:15 – 21:15
ה 20:15 – 21:15
ריקודים לטיניים לנשים- מתקדמים 2
ב 19:15 – 20:15
ה 19:15 – 20:15
ד 16:30 – 17:30
, שעות פעילות:ד 18:15 – 19:05
, שעות פעילות:מיועד לכיתות א'-ג'
ג 16:30 – 17:15
, שעות פעילות:תינתן אופציה לרכישת ציוד
א 17:30 – 19:00
ד 17:30 – 19:00
ד 17:30 – 18:15
, שעות פעילות:ג 17:00 – 17:45
, שעות פעילות:א 19:00 – 20:00
ד 19:00 – 20:00
ג 17:00 – 17:40
, שעות פעילות:ד 18:30 – 19:15
, שעות פעילות:החוג מתקיים באולם תיכון הרכס רחוב יוסף שרשבסקי 125 תינתן אופציה לרכישת ציוד/ביגוד
א 19:00 – 20:00
ד 19:00 – 20:00
ה 17:00 – 17:55
, שעות פעילות:תינתן אופציה לרכישת ציוד/ביגוד
ב 17:45 – 18:30
ה 17:45 – 18:30
א 17:00 – 18:00
ג 17:15 – 18:15
כיתות ג'-ד'
ג 9:30 – 12:00
, שעות פעילות:ב 18:30 – 19:15
ה 18:30 – 19:15
ריקודים סלונים למתקדמים
ג 17:45 – 18:30
, שעות פעילות:א 11:00 – 12:00
ב 10:00 – 11:00
ה 9:00 – 10:00
יום א'- צפיפות עצם, יום ב'- פילאטיס, יום ה'- גמישות ושיווי משקל
א 15:45 – 17:00
ג 16:00 – 17:15
מיועד לכיתות ה-ו
ה 17:30 – 18:15
, שעות פעילות:ג 17:45 – 18:30
, שעות פעילות:מיועד לכיתות א'-ב'
ה 16:45 – 17:30
, שעות פעילות:א 16:30 – 20:00
ג 16:30 – 20:00
ה 16:30 – 20:00
קבוצה כללית להמתנה המדריך יחליט לאן להעביר את המשתתף לקבוצה המתאימה
ב 19:15 – 20:15
ד 19:15 – 20:15
החוג מתקיים בסטודיו מקיף טוביהו
ה 18:00 – 19:00
, שעות פעילות:ה 18:15 – 19:00
, שעות פעילות:ב 19:30 – 20:30
ג 19:30 – 20:30
ד 19:30 – 20:30
החוג מתקיים פעם בשבוע: לבחירה: יום ב'- עיצוב וחיטוב יום ג' – זומבה יום ד'- פילאטיס
ד 18:15 – 19:00
, שעות פעילות:החוג מיועד לילדי חנ"מ
ג 18:30 – 19:30
ה 18:30 – 19:30
מתקיים בצבי סגל 6
ב 19:30 – 20:30
ג 19:30 – 20:30
ד 19:30 – 20:30
החוג מתקיים פעמים בשבוע: לבחירה: יום ב'- עיצוב וחיטוב יום ג' – זומבה יום ד'- פילאטיס
ה 17:00 – 17:45
, שעות פעילות:ב 19:30 – 20:30
ג 19:30 – 20:30
ד 19:30 – 20:30
החוג מתקיים פעמים בשבוע: לבחירה: יום ב'- עיצוב וחיטוב יום ג' – זומבה יום ד'- פילאטיס
ה 17:45 – 18:45
, שעות פעילות:ב 19:30 – 20:30
ג 19:30 – 20:30
ד 19:30 – 20:30
החוג מתקיים פעם בשבוע: לבחירה: יום ב'- עיצוב וחיטוב יום ג' – זומבה יום ד'- פילאטיס
ה 16:00 – 17:00
, שעות פעילות:ה 18:00 – 18:45
, שעות פעילות:א 20:00 – 21:00
ג 20:00 – 21:00
בימי ראשון החוג מתקיים במקיף ו' ובימי שלישי ברמות ספורטיב
א 16:45 – 17:30
, שעות פעילות:אקרובטיקה למתחילים
א 20:00 – 21:00
ג 20:00 – 21:00
בימי ראשון החוג מתקיים במקיף ו' ובימי שלישי ברמות ספורטיב
א 16:15 – 17:45
ה 16:15 – 17:45
רישום לקבוצה רק באישור המאמנת
א 15:45 – 16:45
ה 15:45 – 16:45
אקרובטיקה למתחילים
ג 20:00 – 21:00
, שעות פעילות:א 17:45 – 18:25
, שעות פעילות:אקרובטיקה למתחילים
ג 20:00 – 21:00
, שעות פעילות:א 18:00 – 19:30
ד 18:00 – 19:30
ו 15:15 – 16:15
החוג מתקיים באולם ספורט "רבין", ביום ו' במרכז י"א התעמלות אומנותית תחרותי קטנות
ב 18:45 – 19:45
ה 18:45 – 19:45
מבוגרים חלוקה לקבוצות לפי שיקול דעתו של המדריך
א 16:00 – 17:00
ג 16:00 – 17:00
ג 18:15 – 19:45
ו 14:00 – 15:30
א 18:00 – 19:00
ד 18:00 – 19:00
א 17:15 – 18:00
ד 17:15 – 18:00
החוג מתקיים באולם ספורט "רבין"
ה 17:00 – 18:00
, שעות פעילות:א 18:00 – 20:00
ד 18:00 – 20:00
ו 15:15 – 17:15
החוג מתקיים באולם ספורט "רבין", ביום ו' במרכז י"א התעמלות אומנותית תחרותי
א 17:00 – 18:00
ג 17:00 – 18:00
קראטה מתחילים
ג 16:30 – 17:30
, שעות פעילות:א 10:00 – 11:00
ב 10:15 – 11:15
ד 10:00 – 11:00
יום א'- אימון פונקציונלי, יום ב'- התעמלות בוקר, יום ד'- צפיפות עצם
א 19:00 – 20:00
ג 19:00 – 20:00
א 17:00 – 17:45
ד 17:00 – 17:45
החוג מתקיים ברוח היהיהודית רחוב המדע 41 צמוד למרכז גל פעם בשובע, בימי ראשון או רביעי.
א 18:00 – 19:00
ג 18:00 – 19:00
קראטה מתקדמים
ג 16:30 – 17:30
ו 13:00 – 14:00
ב 16:30 – 18:00
, שעות פעילות:ציור וצבע החוג מתקיים בכיתה מס' 3 לכיתות ב-ג
א 19:00 – 20:00
ד 19:00 – 20:00
ג 19:00 – 20:00
קראטה מתקדמים. ביום רביעי החוג מתקיים במרכז באשכול פיס ברחוב בית אל שכונה ט'.
ג 17:30 – 18:15
, שעות פעילות:ג 16:00 – 17:00
, שעות פעילות:כיתות ד',ה',ו'
א 19:00 – 20:00
ד 19:00 – 20:00
ד 17:00 – 19:00
, שעות פעילות:החוג משולב בין אנשי קהילה וחברי אגודת עמי
ג 18:30 – 19:30
, שעות פעילות:כיתות ב'-ג'
א 17:00 – 18:30
ד 17:00 – 18:30
קראטה /קפא"פ
א 15:45 – 16:45
ד 15:45 – 16:45
א 20:00 – 21:30
ד 20:00 – 21:30
קראטה/ קפא"פ
א 17:45 – 18:45
ד 17:45 – 18:45
החוג מתקיים ברוח היהודית רחוב המדע 41 צמוד למרכז גל .
א 20:00 – 21:30
ד 20:00 – 21:30
קראטה/ קפא"פ
א 17:00 – 17:45
ד 17:00 – 17:45
החוג מתקיים באופן זמני ברוח היהודית רחוב המדע 41 .
א 18:30 – 20:00
ד 18:30 – 20:00
קראטה/ קפא"פ
ג 17:00 – 18:00
ו 13:45 – 14:45
החוג מתקיים במרכז קהילתי י"א
ג 17:30 – 18:30
ה 17:30 – 18:30
החוג מתקיים בבה"ס רכסים
ג 18:30 – 19:15
, שעות פעילות:התעמלות אומנותית מתחילים החוג מתקיים במרכז קהילתי י"א
ג 17:00 – 18:30
ו 13:45 – 15:15
התעמלות אומנותית מתקדמות החוג מתקיים במרכז קהילתי י"א
ב 18:45 – 19:45
ה 18:45 – 19:45
חלוקה לקבוצות לפי שיקול דעתו של המדריך
ב 16:00 – 17:00
ד 16:00 – 17:00
ב 16:00 – 17:00
ה 16:00 – 17:00
חלוקה לקבוצות לפי שיקול דעתו של המדריך
ב 18:00 – 19:00
ד 18:00 – 19:00
ד 18:30 – 19:15
, שעות פעילות:תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ב 17:30 – 18:30
ד 17:30 – 18:30
ד 17:45 – 18:30
, שעות פעילות:תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ב 17:00 – 18:00
ד 17:00 – 18:00
ד 19:15 – 20:15
, שעות פעילות:תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ד 17:00 – 17:45
, שעות פעילות:תינתן אופציה לרכישת ציוד והשתתפות בבחינת דרגה דרך המדריך
ב 16:30 – 17:30
ד 16:30 – 17:30
ב 18:45 – 19:45
ה 18:45 – 19:45
מבוגרים חלוקה לקבוצות לפי שיקול דעתו של המדריך
א 17:00 – 17:45
, שעות פעילות:ב 17:45 – 18:45
ה 17:45 – 18:45
נשים חלוקה לקבוצות לפי שיקול דעתו של המדריך
ב 17:45 – 18:45
ה 17:45 – 18:45
נערות חלוקה לקבוצות לפי שיקול דעתו של המדריך
ב 17:00 – 18:00
ה 17:00 – 18:00
ב 17:00 – 17:45
ה 17:00 – 17:45
חלוקה לקבוצות לפי שיקול דעתו של המדריך
א 19:00 – 20:00
ד 19:00 – 20:00
א 18:00 – 19:00
ד 18:00 – 19:00
ג 17:30 – 18:15
, שעות פעילות:א 18:00 – 19:00
ד 18:00 – 19:00
ב 17:45 – 18:30
, שעות פעילות:ב 18:00 – 19:00
ה 18:00 – 19:00
ה 19:30 – 21:30
, שעות פעילות:החוג מתקיים בקונסרבטוריון ב"ש ברחוב דרך המשחררים 10, באר שבע
ב 16:45 – 17:30
, שעות פעילות:ה 19:30 – 21:30
, שעות פעילות:החוג מתקיים בקונסרבטוריון ב"ש ברחוב דרך המשחררים 10, באר שבע
ג 17:15 – 18:00
, שעות פעילות:החוג מתקיים באולם ספורט "רבין"
א 16:30 – 20:00
ג 16:30 – 20:00
ה 16:30 – 20:00
קבוצה כללית להמתנה המדריך יחליט לאן להעביר את המשתתף לקבוצה המתאימה
ג 16:45 – 17:30
, שעות פעילות:ב 18:00 – 19:30
ג 18:00 – 19:30
ה 18:00 – 19:30
טרמפולינה תחרותי החוג מתקיים באולם ספורט "רבין"
ה 19:30 – 21:30
, שעות פעילות:החוג מתקיים בקונסרבטוריון ב"ש ברחוב דרך המשחררים 10, באר שבע
א 18:45 – 19:30
, שעות פעילות:החוג מתקיים ברוח היהודית רחוב המדע 41 צמוד למרכז גל .
ג 12:30 – 14:30
, שעות פעילות:מחיר החוג לא כולל את עלות הערכה רכישת ערכה תתבצע באופן עצמאי
ג 12:30 – 14:30
, שעות פעילות:מחיר החוג לא כולל את עלות הערכה רכישת ערכה תתבצע באופן עצמאי
ג 12:30 – 14:30
, שעות פעילות:מחיר החוג לא כולל את עלות הערכה רכישת ערכה תתבצע באופן עצמאי
ד 10:00 – 13:00
, שעות פעילות:ציור ורישום
א 17:00 – 18:00
ד 17:00 – 18:00
ד 10:00 – 13:00
, שעות פעילות:ציור ורישום
ב 10:00 – 13:00
, שעות פעילות:ציור ורישום
ב 10:00 – 13:00
, שעות פעילות:ציור ורישום
ב 20:00 – 21:00
ג 20:00 – 21:00
ה 20:00 – 21:00
קראטה נוער
ג 17:00 – 20:00
, שעות פעילות:החוג מתקיים פעם בשבוע בימי שלישי או רביעי המדע 41 שכונת רמות
ה 18:30 – 19:30
, שעות פעילות:א 17:45 – 18:30
, שעות פעילות:ה 17:00 – 17:45
, שעות פעילות:ב 16:30 – 17:15
, שעות פעילות:א 17:30 – 20:30
ג 16:30 – 20:00
ה 17:45 – 20:30
רישום בחוג מותנה באישור המאמן בלבד
ב 19:00 – 20:00
, שעות פעילות:החוג מתקיים בשכונת הפארק
ג 16:45 – 18:00
ה 16:45 – 18:00
רישום בחוג מותנה באישור המאמן בלבד
ב 18:00 – 19:00
, שעות פעילות:החוג מתקיים בשכונת הפארק
א 18:30 – 20:30
ג 18:00 – 20:30
ה 18:45 – 20:30
רישום בחוג מותנה באישור המאמן בלבד
ב 17:15 – 18:00
, שעות פעילות:החוג מתקיים בשכונת הפארק
ה 16:00 – 17:00
, שעות פעילות:ה 17:45 – 18:30
, שעות פעילות:א 18:00 – 19:00
, שעות פעילות:א 17:00 – 18:00
, שעות פעילות:א 18:15 – 19:00
, שעות פעילות:א 16:45 – 17:30
, שעות פעילות:א 17:30 – 18:15
, שעות פעילות:ה 18:00 – 19:15
, שעות פעילות:בתאום מראש עם מדריכה של החוג-0524851313 לידור הקבוצה מיועדת לנוער ובוגרים.
ג 19:45 – 20:45
, שעות פעילות:ב 17:00 – 18:00
, שעות פעילות:לפרטים נוספים ניתן לפנות לרוני בטלפון : 052-4844944